Кулер для води HotFrost V115A

10150,00
грн.

«Двоє зі скриньки однакових з лиця» - подумаєте Ви, порівнявши HotFrost V1133 і нашу новинку HotFrost V115A. Без сумніву, ці моделі мають схожу концепцію дизайну.

В нашій оновленій лінійці HotFrost V115 представлений в різних модифікаціях: з компресорним охолодженням, з компресорним охолодженням з шафкою, з електронним охолодженням з шафкою, з холодильною камерою і з нижньої завантаженням сулії. Широке різноманітність моделей задовольнить смак навіть найвибагливіших покупців.

Більш докладно зупинимося на HotFrost V115A.

Кулер представлений в традиційному білому кольорі. Особливу елегантність і строгість даної моделі надає вставка темно-сірого кольору в зоні роздачі води. Ця модель ідеально підійде до абсолютно будь-якого стилю завдяки своєму оригінальному і стильному дизайну, який включає прості форми, вишукані лінії.

Родзинкою диспенсера є акуратні краники типу «натиск кухлем», вони дуже ергономічні і зручні тим, що для набору води потрібно тільки одна вільна рука (в якій знаходиться чашка). Такі крани є найбільш популярними за результатами опитування наших споживачів

В кулері використовується компресорний тип охолодження, саме тому він не залежить від температурних режимів навколишнього середовища і ідеально підходить для компаній з великою кількістю співробітників. Таким чином, Ви завжди зможете втамувати спрагу стаканчиком холодної води. Удосконалена потужність нагріву робить цей апарат набагато продуктивніше, адже він здатний нагрівати до шести літрів води на годину.

Відмінною особливістю і явною перевагою на користь цього девайса є нижнє завантаження бутлі. Бутель з питною водою встановлюється в шафку, на шийку бутля надаватися вбудований насос, а Вам залишається тільки спостерігати за індикатором наявності води. Такий диспенсер істотно полегшить Ваше життя!

HotFrost V115А - Ваш вибір на користь якості!

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш номер
Адрес доставки
Дата доставки
Время доставки
Покупатель
Payment method