Кулер для води HotFrost 35AEN

8700,00
грн.

Ми безперервно відстежуємо тенденції ринку, освоюємо нові технології і знаємо точно, що дана модель викличе фурор в своєму сегменті!

Представляємо HotFrost 35AEN, гідного конкурента «більш досвідченим колегам» з преміальної лінійки кулерів з нижньої завантаженням сулії.


Цей кулер - краще рішення HotFrost по співвідношенню ціна / якість / функціональність. Функціональні можливості HotFrost 35AEN, як і його ергономічність, точно не залишать Вас байдужими.


По-перше, бутель з водою без особливих зусиль встановлюється в спеціальний відсік в нижній частині диспенсера, що закривається «сталевий» дверцятами, завдяки чому апарат буде виглядати розкішно в інтер'єрі будь-якого приміщення.


По-друге, апарат оснащений трьома кнопками подачі води: гаряча (90-95 ° C), охолоджена (10-15 ° C) і вода кімнатної температури. Тому, користувач з різними уподобаннями до температури напоїв буде повністю задоволений придбанням.


По-третє, на кнопці зливу гарячої води є блокування «захист від дітей», що запобігає слив «окропу» з необережності.


Корпус кулера виконаний в 50 відтінках чорного кольору з елементами "нержавійки". :-)


Та все це «приправимо» доступною ціною, яка є основною перевагою апаратів з електронною системою охолодження і наш шедевр готовий!

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш номер
Адрес доставки
Дата доставки
Время доставки
Покупатель
Payment method